72,430
edits
Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|ETSU-Con 2024|g=SSBU}}||March 23rd, 2024||9th / 205||1st / 38||{{Sm|Towa|p=Virginia}} | |{{Trn|ETSU-Con 2024|g=SSBU}}||March 23rd, 2024||9th / 205||1st / 38||{{Sm|Towa|p=Virginia}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Stick Drift 5: Homecoming|g=SSBU}}||April 6th, 2024||7th / 176||4th / 26||{{Sm|Zexyyy}} | |||
|} | |} | ||