4,596
edits
(→Tournament placings: Added JoJoDaHoBo's data from four tournaments.) |
|||
Line 25: | Line 25: | ||
|{{Trn|Port Priority 2: Midwest Invasion}}||November 11th, 2017||97th||9th||{{Sm|Pokepen}} | |{{Trn|Port Priority 2: Midwest Invasion}}||November 11th, 2017||97th||9th||{{Sm|Pokepen}} | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Port Priority 3: Tristate Throwdown}}||May 5th, 2018||33rd||25th||Pandarian | |{{Trn|Port Priority 3: Tristate Throwdown}}||May 5th, 2018||33rd||25th||{{Sm|Pandarian}} | ||
|- | |- | ||
|'''''{{Trn|2GG: Hyrule Saga}}'''''||June 23rd, 2018||129th||97th||{{Sm|Pastoolio}} | |'''''{{Trn|2GG: Hyrule Saga}}'''''||June 23rd, 2018||129th||97th||{{Sm|Pastoolio}} | ||
Line 99: | Line 99: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Back in Blood 3}}||March 5th, 2022||25th||13th||{{Sm|AHero}} | |{{Trn|Back in Blood 3}}||March 5th, 2022||25th||13th||{{Sm|AHero}} | ||
|- | |||
|[https://start.gg/tournament/daddy-s-den-9/details Daddy's Den 9]||April 2nd, 2022||9th / 95||5th / 28||{{Sm|embo_z}} | |||
|- | |||
|{{Trn|Beak Bonk 2022}}||April 9th, 2022||4th / 139||4th / 39||embo_z | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Guildhouse Pre-Genesis 8 Tournament}}||April 14th, 2022||13th||—||— | |{{Trn|Guildhouse Pre-Genesis 8 Tournament}}||April 14th, 2022||13th||—||— | ||
Line 113: | Line 117: | ||
|- | |- | ||
|'''''{{Trn|Double Down 2022}}'''''||July 8th-10th, 2022||129th||49th||{{Sm|Vivid}} | |'''''{{Trn|Double Down 2022}}'''''||July 8th-10th, 2022||129th||49th||{{Sm|Vivid}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Summer Crusade}}||July 16th, 2022||7th / 120||2nd / 23||{{Sm|Ludo}} | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Grandslam 6}}||July 17th, 2022||25th||—||— | |{{Trn|Grandslam 6}}||July 17th, 2022||25th||—||— | ||
Line 118: | Line 124: | ||
|{{Trn|Heroes VS Villains 2022}}||August 6th, 2022||4th||—||— | |{{Trn|Heroes VS Villains 2022}}||August 6th, 2022||4th||—||— | ||
|- | |- | ||
|'''{{Trn|Rise 'N Grind}}'''||August 19th-21st, 2022||65th||25th| | |'''{{Trn|Rise 'N Grind}}'''||August 19th-21st, 2022||65th||25th||Ludo | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Daddy’s Den X Ultra}}||August 27th, 2022||17th||7th||{{Sm|Urf}} | |{{Trn|Daddy’s Den X Ultra}}||August 27th, 2022||17th||7th||{{Sm|Urf}} | ||
Line 125: | Line 131: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|GrandSlam 7}}||September 11th, 2022||4th||2nd||Justice | |{{Trn|GrandSlam 7}}||September 11th, 2022||4th||2nd||Justice | ||
|- | |||
|{{Trn|Salt of the Earth}}||September 24th, 2022||5th / 151||4th / 31||Urf | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Back in Blood 5}}||October 15th, 2022||25th||17th||{{Sm|Archer}} | |{{Trn|Back in Blood 5}}||October 15th, 2022||25th||17th||{{Sm|Archer}} |
edits