72,223
edits
Line 132: | Line 132: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/tgc-returns-1750-pot-bonus-1/events/smash-ult-1vs1/brackets/450179/803897 TGC Returns]||January 12th, 2019||3rd||2nd||{{Sm|Ultimate Razer}} | |[https://smash.gg/tournament/tgc-returns-1750-pot-bonus-1/events/smash-ult-1vs1/brackets/450179/803897 TGC Returns]||January 12th, 2019||3rd||2nd||{{Sm|Ultimate Razer}} | ||
|- | |||
|{{Trn|2GG: Prime Saga}}||April 13th-14th, 2019||25th||13th||Ultimate Razer | |||
|} | |} | ||