Mode: Difference between revisions
From SmashWiki, the Super Smash Bros. wiki
Jump to navigationJump to search
Line 166: | Line 166: | ||
| colspan=2 |{{n|15}} | | colspan=2 |{{n|15}} | ||
|{{y|15}} | |{{y|15}} | ||
|- | |||
| align="left" |[[Boss Battles Mode|Boss Battles]] | |||
|{{n}} | |||
|{{n}} | |||
|{{y}} | |||
| colspan=2 |{{n}} | |||
|{{n}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |