3,328
edits
Capstalker (talk | contribs) No edit summary |
Capstalker (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 751: | Line 751: | ||
| {{SortKey|AttackFreezing+031}}{{EffectIcon|Freezing}} Attack +31 | | {{SortKey|AttackFreezing+031}}{{EffectIcon|Freezing}} Attack +31 | ||
| {{SortKey|All characters}}{{AllChars|SSBB|s=16}} | | {{SortKey|All characters}}{{AllChars|SSBB|s=16}} | ||
|- | |||
| 643 | |||
| [[nwiki:R.O.B|Robot & Blocks]] | |||
| [[File:Brawl_Sticker_Robot_%26_Blocks_(Stack-Up).png|center]] | |||
| {{s|wikipedia|Stack-Up}} | |||
| {{SortKey|AttackSpecialsIndirect+027}}[[Image:SpecialsIndirect.png|16px|link=Specials: Indirect]] Attack +27 | |||
| {{Head|ROB|g=SSBB|s=20px}} | |||
|- | |- | ||
| 644 | | 644 |
edits