71,157
edits
Line 349: | Line 349: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Collision 2024|g=SSBM}}||March 15th-17th, 2024||3rd / 494||1st / 85||Jmook||??? | |{{Trn|Collision 2024|g=SSBM}}||March 15th-17th, 2024||3rd / 494||1st / 85||Jmook||??? | ||
|- | |||
|{{Trn|Battle of BC 6|g=SSBM}}||March 29th-31st, 2024||1st / 398||1st / 78||Jmook||??? | |||
|- | |||
|{{Trn|Pat's House 4|g=SSBM}}||April 27th-28th, 2024||3rd / 307||—||—||??? | |||
|} | |} | ||