4,516
edits
Line 599: | Line 599: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Defend The North 2023}}||July 14th-16th, 2023||1st / 87||—||— | |{{Trn|Defend The North 2023}}||July 14th-16th, 2023||1st / 87||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Alpha 6}}||August 5th, 2023||3rd / 87||1st / 17||{{Sm|PkChris}} | |||
|} | |} | ||
edits