8,334
edits
mNo edit summary |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 178: | Line 178: | ||
|- | |- | ||
|[[2GGC: ARMS Saga]]||July 8th-9th, 2017||5th||1st||Ranai | |[[2GGC: ARMS Saga]]||July 8th-9th, 2017||5th||1st||Ranai | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/mega-smash-mondays-104/events/wii-u-singles/brackets/140693 Mega Smash Mondays 104]||July 10th, 2017||5th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits