3,123
edits
JustaSamsher (talk | contribs) No edit summary |
Piledrivaaa (talk | contribs) |
||
Line 223: | Line 223: | ||
|- | |- | ||
|[[Midwest Mayhem 9: Old vs New]]||July 1st, 2017||5th||5th||{{Sm|Mystearica}} | |[[Midwest Mayhem 9: Old vs New]]||July 1st, 2017||5th||5th||{{Sm|Mystearica}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/nlg-presents-ascension-2/events/wii-u-singles/brackets/140849/397689 NLG Presents - Ascension 2]||July 8th, 2017||2nd||1st||LOE1 | |||
|} | |} | ||
edits