33,974
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 101: | Line 101: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|King Con|g=SSBU}}||February 24th-25th, 2024||33rd / 840||—||— | |{{Trn|King Con|g=SSBU}}||February 24th-25th, 2024||33rd / 840||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|La Castanha 3|g=SSBU}}||April 13th, 2024||5th / 160||—||— | |||
|} | |} | ||
edits