57
edits
Line 140: | Line 140: | ||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Sephiroth}} {{Head|Sephiroth|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|KEN|Japan}}||{{Trn|Battle of BC 4}} | |{{SSBU|Sephiroth}} {{Head|Sephiroth|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|KEN|Japan}}||{{Trn|Battle of BC 4}} | ||
|- | |||
|{{SSBU|Yoshi}} {{Head|Yoshi|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|Yoshidora|Japan}}||{{Trn|Maesuma TOP 8}} | |||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Sonic}} {{Head|Sonic|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|Sonix|Dominican Republic}}||{{Trn|CEO 2022}}; {{Trn|Get On My Level 2023}} | |{{SSBU|Sonic}} {{Head|Sonic|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|Sonix|Dominican Republic}}||{{Trn|CEO 2022}}; {{Trn|Get On My Level 2023}} | ||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Min Min}} {{Head|Min Min|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|ProtoBanham|Japan}}||{{Trn|Double Down 2022}}; {{Trn|Smash Ultimate Summit 5}} | |{{SSBU|Min Min}} {{Head|Min Min|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|ProtoBanham|Japan}}||{{Trn|Double Down 2022}}; {{Trn|Smash Ultimate Summit 5}} |
edits