25,083
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
|[[Forum:Smash Arena/Archive XXIV#Round 120: Zero Laser vs. Aura Storm|120]]||[[File:Zerolaser.jpg|50px]]||[[Zero Laser]]<br>9||'''[[Aura Storm]]<br>19.5'''||[[File:Lucario Aura Storm.jpg|50px]]||07/01/12||13/01/12 | |[[Forum:Smash Arena/Archive XXIV#Round 120: Zero Laser vs. Aura Storm|120]]||[[File:Zerolaser.jpg|50px]]||[[Zero Laser]]<br>9||'''[[Aura Storm]]<br>19.5'''||[[File:Lucario Aura Storm.jpg|50px]]||07/01/12||13/01/12 | ||
|- | |||
|[[Forum:Smash Arena/Archive XXV#Round 121: Meta Crystal vs. Final Destination (SSB)|121]]||[[File:MetalStage.jpeg|50px]]||'''[[Meta Crystal]]<br>18'''||[[Final Destination (SSB)]]<br>11.5||[[File:FD64.jpg|50px]]||13/01/12||21/01/12 | |||
|} | |} |