34,447
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 242: | Line 242: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maesuma'LANDMARK 1|g=SSBU}}||June 23rd, 2024||9th / 96||—||— | |{{Trn|Maesuma'LANDMARK 1|g=SSBU}}||June 23rd, 2024||9th / 96||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Tiesute 4|g=SSBU}}||June 29th, 2024||2nd / 83||—||— | |||
|} | |} | ||
edits