33,976
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|KetubatoDX 6|g=SSBM}}||December 24th-25th, 2006||2nd / 59||—||— | |{{Trn|KetubatoDX 6|g=SSBM}}||December 24th-25th, 2006||2nd / 59||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|KetubatoDX 9|g=SSBM}}||March 25th, 2007||3rd / 72||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Karisuma DX9|g=SSBM}}||November 3rd, 2007||1st / 35||—||— | |{{Trn|Karisuma DX9|g=SSBM}}||November 3rd, 2007||1st / 35||—||— |
edits