1,926
edits
m (DQ X Offline delayed (https://www.famitsu.com/news/202112/27246286.html)) |
mNo edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
|{{symbol|ff|16px}} ''{{s|wikipedia|Chocobo GP}}'' || March 10, 2022 || [[Chocobo]], [[Ifrit]] | |{{symbol|ff|16px}} ''{{s|wikipedia|Chocobo GP}}'' || March 10, 2022 || [[Chocobo]], [[Ifrit]] | ||
|- | |||
|{{symbol|persona|16px}} ''[[wikipedia:Persona 4 Arena Ultimax|Persona 4 Arena Ultimax]]'' || March 17, 2022 || [[Protagonist (Persona 4)]], [[Teddie]] | |||
|- | |- | ||
|{{symbol|ff|16px}} ''{{s|wikipedia|Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin}}'' || March 18, 2022 || update {{uv|Final Fantasy}} | |{{symbol|ff|16px}} ''{{s|wikipedia|Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin}}'' || March 18, 2022 || update {{uv|Final Fantasy}} | ||
Line 20: | Line 22: | ||
|{{symbol|sonic|16px}} ''{{s|wikipedia|Sonic Frontiers}}'' || Holiday 2022 || [[Sonic the Hedgehog]] | |{{symbol|sonic|16px}} ''{{s|wikipedia|Sonic Frontiers}}'' || Holiday 2022 || [[Sonic the Hedgehog]] | ||
|- | |- | ||
|{{symbol| | |{{symbol|mario|16px}} ''{{s|mariowiki|Mario + Rabbids Sparks of Hope}}'' || 2022 || [[Mario]], [[Luigi]], [[Peach]], [[Bowser]], [[Rabbid]] | ||
|- | |- | ||
|{{symbol||16px}} ''GetsuFumaDen: Undying Moon'' || 2022 || update {{uvm3|Getsu Fuma Den}} | |{{symbol||16px}} ''GetsuFumaDen: Undying Moon'' || 2022 || update {{uvm3|Getsu Fuma Den}} |
edits