4,467
edits
mNo edit summary |
(Added Couchwarriors QLD February) |
||
Line 84: | Line 84: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|CouchWarriors Crossup 2}}||December 14th, 2019||17th||1st||{{Sm|Sora}} | |{{Trn|CouchWarriors Crossup 2}}||December 14th, 2019||17th||1st||{{Sm|Sora}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/couchwarriors-qld-february-ranking-battle-2020/events/melee-singles/overview Couchwarriors QLD February Ranking Battle 2020]||February 1st, 2020||7th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits