25,021
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 113: | Line 113: | ||
|- | |- | ||
|[[Forum:Smash_Arena/Archive 29#Round 142: Delfino Plaza vs. Port Town Aero Dive|142]]||[[File:Delfino Plaza.jpg|50px]]||'''[[Delfino Plaza]]<br>22.5'''||[[Port Town Aero Dive]]<br>11||[[File:Port Town Aero Dive.jpg|50px]]||15/06/12||22/06/12 | |[[Forum:Smash_Arena/Archive 29#Round 142: Delfino Plaza vs. Port Town Aero Dive|142]]||[[File:Delfino Plaza.jpg|50px]]||'''[[Delfino Plaza]]<br>22.5'''||[[Port Town Aero Dive]]<br>11||[[File:Port Town Aero Dive.jpg|50px]]||15/06/12||22/06/12 | ||
|- | |||
|[[Forum:Smash_Arena/Archive 29#Round 143: Ridley vs. Meta Ridley|143]]||[[File:RidleyBrawl.jpg|50px]]||[[Ridley]]<br>10||'''[[Meta Ridley]]<br>21'''||[[File:Meta Ridley SSBB.jpg|50px]]||22/06/12||29/06/12 | |||
|} | |} |