3,777
edits
mNo edit summary |
NessMaster69 (talk | contribs) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
|[[Umebura 21]]||February 11th, 2016||5th||—||— | |[[Umebura 21]]||February 11th, 2016||5th||—||— | ||
|- | |||
|[http://challonge.com/tus_tournament_4 TUSTournament2]||March 26th, 2016||2nd||—||— | |||
|} | |} | ||
edits