25,083
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
|Dair<br>(Stomp Kicks)||colspan="3"|[[Image:PeachSSBBDair(hits1-3).png|200px]]<br>Hits 1-3||colspan="3"|[[Image:PeachSSBBDair(hit4).png|200px]]<br>Hit 4 | |Dair<br>(Stomp Kicks)||colspan="3"|[[Image:PeachSSBBDair(hits1-3).png|200px]]<br>Hits 1-3||colspan="3"|[[Image:PeachSSBBDair(hit4).png|200px]]<br>Hit 4 | ||
|- | |||
|Shield||colspan="6"|[[Image:PeachSSBBShield.png|200px]] | |||
|- | |||
|Grab||colspan="2"|[[Image:PeachSSBBGrab(standing).png|200px]]<br>Standing||colspan="2"|[[Image:PeachSSBBGrab(running).png|200px]]<br>Running||colspan="2"|[[Image:PeachSSBBGrab(pivot).png|200px]]<br>Pivot | |||
|- | |||
|Pummel<br>(Low Kick)||colspan="6"|[[Image:PeachSSBBPummel.png|200px]] | |||
|- | |||
|F-Throw<br>(Big Slap)||colspan="3"|[[Image:PeachSSBBFThrow(hit1).png|200px]]<br>Hit 1||colspan="3"|[[Image:PeachSSBBFThrow(throw).png|200px]]<br>Throw | |||
|- | |||
|B-Throw<br>(Butt Blast)||colspan="3"|[[Image:PeachSSBBBThrow(hit1).png|200px]]<br>Hit 1||colspan="3"|[[Image:PeachSSBBBThrow(throw).png|200px]]<br>Throw | |||
|- | |||
|U-Throw<br>(Push Up)||colspan="3"|[[Image:PeachSSBBUThrow(hit1).png|200px]]<br>Hit 1||colspan="3"|[[Image:PeachSSBBUThrow(throw).png|200px]]<br>Throw | |||
|- | |||
|D-Throw<br>(Butt Slam)||colspan="3"|[[Image:PeachSSBBDThrow(hit1).png|200px]]<br>Hit 1||colspan="3"|[[Image:PeachSSBBDThrow(throw).png|200px]]<br>Throw | |||
|} | |} | ||