33,977
edits
Tag: Mobile edit |
|||
(10 intermediate revisions by 5 users not shown) | |||
Line 4: | Line 4: | ||
| mainssbu = Shulk | | mainssbu = Shulk | ||
| 2ndmainssbu = Sora | | 2ndmainssbu = Sora | ||
| location = Hokkaido | | location = Hokkaido | ||
| country = Japan | | country = Japan | ||
Line 16: | Line 15: | ||
!Tournament!!Date!!1v1 placement!!2v2 placement!!Partner | !Tournament!!Date!!1v1 placement!!2v2 placement!!Partner | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|HST SP 3}}||June 2nd, 2019||49th||—||— | |{{Trn|HST SP 3|g=SSBU}}||June 2nd, 2019||49th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|HST Invitational}}||July 11th, 2021||4th||—||— | |{{Trn|HST Invitational|g=SSBU}}||July 11th, 2021||4th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kagaribi 5}}||October 30th-31st, 2021||97th||—||— | |{{Trn|Kagaribi 5|g=SSBU}}||October 30th-31st, 2021||97th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|HST SP Extend 2021}}||December 26th, 2021||25th||—||— | |{{Trn|HST SP Extend 2021|g=SSBU}}||December 26th, 2021||25th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kagaribi 7}}||May 4th-5th, 2022||65th||—||— | |{{Trn|Kagaribi 7|g=SSBU}}||May 4th-5th, 2022||65th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|HST SP ChampionShip Summer Stage}}||August 6th, 2022||9th||—||— | |{{Trn|HST SP ChampionShip Summer Stage|g=SSBU}}||August 6th, 2022||9th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|KAMUI 1}}||September 23rd, 2022||25th||—||— | |{{Trn|KAMUI 1|g=SSBU}}||September 23rd, 2022||25th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kyokubro SP 8}}||October 10th, 2022||5th||—||— | |{{Trn|Kyokubro SP 8|g=SSBU}}||October 10th, 2022||5th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|HST SP ChampionShip Autumn Stage}}||November 5th, 2022||13th||—||— | |{{Trn|HST SP ChampionShip Autumn Stage|g=SSBU}}||November 5th, 2022||13th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|tamasuma kyokkan 1}}||December 10th, 2022||17th||—||— | |{{Trn|tamasuma kyokkan 1|g=SSBU}}||December 10th, 2022||17th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|tamasuma 15}}||March 11th, 2023||7th||—||— | |{{Trn|tamasuma 15|g=SSBU}}||March 11th, 2023||7th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|HST SP ChampionShip Winter Stage}}||March 18th, 2023||13th||—||— | |{{Trn|HST SP ChampionShip Winter Stage|g=SSBU}}||March 18th, 2023||13th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kagaribi 10}}||May 6th-7th, 2023||129th||—||— | |{{Trn|Kagaribi 10|g=SSBU}}||May 6th-7th, 2023||129th||—||— | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|HSTSP ChampionShip Final Stage}}||May 28th, 2023||9th||7th||{{Sm|Kao}} | |{{Trn|HSTSP ChampionShip Final Stage|g=SSBU}}||May 27th-28th, 2023||9th||7th||{{Sm|Kao}} | ||
|- | |||
|{{Trn|kamui 3|g=SSBU}}||June 10th, 2023||17th / 96||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|tamasuma kyokkan 3|g=SSBU}}||July 15th, 2023||17th / 157||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|tamasuma 17|g=SSBU}}||September 9th, 2023||17th / 64||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|kamui 5|g=SSBU}}||November 25th, 2023||9th / 96||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Kyokkan 5|g=SSBU}}||April 20th, 2024||33rd / 231||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Kagaribi 12|g=SSBU}}||May 5th-6th, 2024||129th / 2,030||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Kamui 7|g=SSBU}}||May 18th, 2024||17th / 119||—||— | |||
|} | |} | ||
edits