33,974
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 132: | Line 132: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maesuma'U22|g=SSBU}}||March 23rd, 2024||49th / 262||—||— | |{{Trn|Maesuma'U22|g=SSBU}}||March 23rd, 2024||49th / 262||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Jingu-hai 1|g=SSBU}}||April 7th, 2024||25th / 128||—||— | |||
|} | |} | ||
edits