36,439
edits
No edit summary Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 174: | Line 174: | ||
|- | |- | ||
|49th||{{Sm|himo_pechio|Japan}}||{{Head|Lucas|g=SSBU|s=16px}}|| | |49th||{{Sm|himo_pechio|Japan}}||{{Head|Lucas|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|65th||{{Sm|Nubugorilla|Japan}}||{{Head|Richter|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Youko|p=Japan|Japan}}||{{Head|Terry|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Ippan Dansei|Japan}}||{{Head|Pokemon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|kei|p=Kyushu|Japan}}||{{Head|Min Min|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Futari no Kiwami Ah~!|Japan}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Shirube|Japan}}||{{Head|Min Min|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Runrun|Japan}}||{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Naocha|Japan}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Tora|Japan}}||{{Head|Ike|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Oshushi|Japan}}||{{Head|Bowser Jr.|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|tama|Japan}}||{{Head|Greninja|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Naocha|Japan}}||{{Head|Diddy Kong|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Budoshu|Japan}}||{{Head|Piranha Plant|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Takuteria|Japan}}||{{Head|R.O.B.|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Torano Onisan|Japan}}||{{Head|Incineroar|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Yanbu|Japan}}||{{Head|Joker|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Youyou|Japan}}||{{Head|Shulk|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Pikazono|Japan}}||{{Head|Falco|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|nagu|Japan}}||{{Head|Wolf|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|KBTIT|Japan}}||{{Head|Shulk|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Diddy Kong|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Soluna|Japan}}||{{Head|Zelda|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Health|Japan}}||{{Head|Mii Gunner|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|chiro|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Natsu|p=Kyushu|Japan}}||{{Head|Byleth|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Smoke|Japan}}||{{Head|Ryu|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Ken|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Rinsei!|Japan}}||{{Head|Terry|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|FILIP|Japan}}||{{Head|Falco|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Kasata|Japan}}||{{Head|Pit|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Kentamaro|Japan}}||{{Head|Kazuya|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Masahiro|Japan}}||{{Head|Bayonetta|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Masamon|Japan}}||{{Head|Ken|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Kajin|Japan}}||{{Head|Snake|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|65th||{{Sm|Hide|Japan}}||{{Head|Wolf|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||
edits