72,217
edits
m (adding game to template) |
m (→Project+) |
||
(3 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
|mainssbm = Marth | |mainssbm = Marth | ||
|mainpm = Marth | |mainpm = Marth | ||
|rankingssbm = [[SSBMRank 2023]]: 64th | |rankingssbm = [[SSBMRank 2023]]: 64th | ||
|realname = Dillon Draper | |realname = Dillon Draper | ||
Line 78: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|DreamHack Atlanta 2023|g=SSBM}}||December 15th-17th, 2023||7th / 130||—||— | |{{Trn|DreamHack Atlanta 2023|g=SSBM}}||December 15th-17th, 2023||7th / 130||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|GENESIS X|g=SSBM}}||February 16th-18th, 2024||65th / 1,544||49th / 305||{{Sm|salami}} | |||
|- | |||
|{{Trn|ETSU-Con 2024|g=SSBM}}||March 23rd, 2024||1st / 85||1st / 14||Den | |||
|} | |} | ||
Line 98: | Line 100: | ||
|[https://www.start.gg/tournament/tennessee-p-summit-2022/details Tennessee P+ Summit 2022]||November 11th-13th, 2022||4th||2nd||Cantus | |[https://www.start.gg/tournament/tennessee-p-summit-2022/details Tennessee P+ Summit 2022]||November 11th-13th, 2022||4th||2nd||Cantus | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Tipped Off 14: Resurgence}}||June 3rd-4th, 2023||33rd / 65||—||— | |{{Trn|Tipped Off 14: Resurgence|p=PM}}||June 3rd-4th, 2023||33rd / 65||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|ETSU-Con 2024|g=PM}}||March 23rd, 2024||5th / 21||—||— | |||
|} | |} | ||