5,723
edits
Line 136: | Line 136: | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|Tanfor|Mexico}} (DQ)||—|| | |17th||{{Sm|Tanfor|Mexico}} (DQ)||—|| | ||
|- | |||
|25th||{{Flag|Mexico}} Linny||{{Head|Zelda|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|25th||{{Sm|AlanDiss|Mexico}} (DQ)||—|| | |25th||{{Sm|AlanDiss|Mexico}} (DQ)||—|| | ||
Line 142: | Line 144: | ||
|- | |- | ||
|25th||{{Sm|DanyPB|Mexico}} (DQ)||—|| | |25th||{{Sm|DanyPB|Mexico}} (DQ)||—|| | ||
|- | |- | ||
|25th||{{Sm|nava|Mexico}} (DQ)||—|| | |25th||{{Sm|nava|Mexico}} (DQ)||—|| |
edits