9,346
edits
m (→{{forwiiu}}) |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Xanadu - End of an Era}}||February 24th-25th, 2018||25th||17th||{{Sm|Cree318}} | |{{Trn|Xanadu - End of an Era}}||February 24th-25th, 2018||25th||17th||{{Sm|Cree318}} | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/smash-4-xanadu-245/events/smash-4-singles/brackets/237412 S@X 245]||April 10th, 2018||9th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits