72,428
edits
Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Tipped Off 15: Connected|g=SSBM}}||June 15th-16th, 2024||25th / 513||2nd / 116||Krudo | |{{Trn|Tipped Off 15: Connected|g=SSBM}}||June 15th-16th, 2024||25th / 513||2nd / 116||Krudo | ||
|- | |||
|{{Trn|CEO 2024|g=SSBM}}||June 28th-30th, 2024||3rd / 158||1st / 25||{{Sm|Komodo}} | |||
|} | |} | ||