1,699
edits
(Added Kola's ranking from LumiRank 2023 North America.) |
m (Kola is back after 2-month break from tournaments.) |
||
Line 471: | Line 471: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Collision 2024|g=SSBU}}||March 15th-17th, 2024||4th / 714||—||— | |{{Trn|Collision 2024|g=SSBU}}||March 15th-17th, 2024||4th / 714||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|MomoCon 2024|g=SSBU}}||May 24th-27th, 2024||3rd / 564||—||— | |||
|} | |} | ||
edits