33,047
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maesuma'U22|g=SSBU}}||March 23rd, 2024||33rd / 262||—||— | |{{Trn|Maesuma'U22|g=SSBU}}||March 23rd, 2024||33rd / 262||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Kurobra 41|g=SSBU}}||April 6th, 2024||65th / 192||—||— | |||
|} | |} | ||
edits