1,121
edits
m (UltCore Second has been retiered to A Tier.) |
No edit summary |
||
Line 350: | Line 350: | ||
|- | |- | ||
|{{flag|Japan}} {{Trn|Maesuma'GRAND WARS}}||April 27th||318||{{Sm|Miya|p=Honshu|Japan}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}} | |{{flag|Japan}} {{Trn|Maesuma'GRAND WARS}}||April 27th||318||{{Sm|Miya|p=Honshu|Japan}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}} | ||
|- | |||
|{{flag|Japan}} '''{{Trn|DELTA 8}}'''||May 3rd||516||{{Sm|acola|Japan}}||{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}} | |||
|} | |} | ||
Line 358: | Line 360: | ||
|{{Sm|MkLeo|Mexico}}||{{Head|Joker|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Byleth|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Corrin|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Lucina|g=SSBU|s=16px}}||17 ||7 ||24 | |{{Sm|MkLeo|Mexico}}||{{Head|Joker|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Byleth|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Corrin|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Lucina|g=SSBU|s=16px}}||17 ||7 ||24 | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|acola|Japan}}||{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Kazuya|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}}|| | |{{Sm|acola|Japan}}||{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Kazuya|g=SSBU|s=16px}}{{Head|PyraMythra|g=SSBU|s=16px}}||10 ||8 ||18 | ||
|- | |- | ||
|{{Sm|Miya|Japan|p=Honshu}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}||5 ||11 ||16 | |{{Sm|Miya|Japan|p=Honshu}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Steve|g=SSBU|s=16px}}||5 ||11 ||16 |
edits