33,581
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 279: | Line 279: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sumabato SP 44|g=SSBU}}||February 11th, 2024||9th / 287||—||— | |{{Trn|Sumabato SP 44|g=SSBU}}||February 11th, 2024||9th / 287||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Sumabato SP 45|g=SSBU}}||March 3rd, 2024||33rd / 309||—||— | |||
|} | |} | ||
edits